Genesuz

GENESUZ Laboratuvar ve Araştırma ürünleri olarak yaşam bilimleri ve sağlık hizmetleri alanında profesyonel araştırmacılarımıza sağlamış olduğumuz yüksek kaliteli ISO 13485 uyumlu ürünlerimizle hizmet vermekteyiz

Genesuz

Geleceğe Yön Verin

GENESUZ Laboratuvar ve Araştırma Ürünleri olarak, yaşam bilimleri ve sağlık hizmetleri alanında profesyonel araştırmacılarımıza sağlamış olduğumuz yüksek kaliteli ISO 13485 uyumlu ürünlerimiz ve servislerimizle insan hayatını en son yeniliklerle iyileştirmeye çalışıyoruz. Bu alanda uzun yıllar profesyonel tecrübemizin dönüşümü olarak 2017 yılında geniş bir araştırma alanını kapsayarak,Türkiye’nin her bölgesindeki Universitelerimize, Klinik Araştırma merkezlerimize ve Arge labarotuvarlarimiza hizmet vermeye başladık. Her zaman bilime gönül vermiş profesyonel iş anlayışımız ile değerli araştırmacılarımızın Genetik ve Moleküler Biyoloji alanındaki ihtiyaçlarında uçtan uca çözümlerimiz ile her aşamada yanlarında olmayı vizyon edindik.

GENESUZ bu alanda sektörün en dinamik, hızlı, en kaliteli üreticileriyle işbirliği yapmaktadır. Amerika ve Avrupa başta olmak üzere, dünyanın bir çok bölgesinde faliyet gösteren sektörde lider markalarımız vardır. Diagnovum cell culture (Ebsdorfergrund, Germany), Orange Scientific Labwares/Plasticware, Lucigen (USA, Wisconsin), Genscript, Bio Basic Canada, Carolina Biological Education Materials, Abmgood Canada, Sangon BBI Chemicals, markalarının yetkili Türkiye distribütörüyüz.

Tedarikçisi olduğumuz ürünlerimizin Arge faaliyetlerini ve yeni nesil teknolojileri Türkiye’deki araştırmacılarımıza ulaştırmaktan ve birlikte çalışmaktan gurur duyar, daha iyi bir gelecek için bu alanda katkısı olan herkese teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

” GENESUZ ”

Sektörde en yüksek kalitedeki ürünlerimizi ve servislerimizi, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak. Ürün stok problemlerini minimize edecek çözümlerimizle, değerli araştırmacılarımızın zaman-bağımlı projelerinde alternatif ve en doğru ürün seçeneklerimizle her zaman memnun etmek.
Sektördeki gelişmeleri yakında takip ederek ülkemizde yeni nesil çözümlere katkıda bulunarak edindiğimiz tecrübeyi her zaman zenginleştirmek. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz edip anlayarak, projeleri boyunca kesintisiz destek sunarak, “ Agile” interaktif bir laboratuvar çalışma ortamı sağlamak, GENESUZ olarak başta gelen motivasyon ve itici gücümüzdür.

Genesuz olarak sektördeki geniş tecrübelerimizle, daima araştırma ve geliştirme projelerini destekleyerek, proje ve deneylerinizde en doğru, yüksek verimlilikte ve zaman tasarrufu sağlayarak, uçtan uca her türlü ürün ve servislerimizi sizlere ulaştırmayı kendimize vizyon edindik.

0% Kalite
0 Satılan Ürünler
0 Ortaklarımız
0 Ödüllerimiz
0 Mutlu Müşteriler

Genesuz

Hakkımızda

Tecrübemiz

Elektrofiziksel ajanlar (EPA) Fizyoterapi, Hücre Kültürü, Protein ifadeleri, Biyoloji ve pek çok alanda laboratuvar kurumları gibi çeşitli projelerde deneyimli çok yönlü bir şirket.

Sertifikalarımız

Kalitemizi sertifikalarla garanti ediyoruz

Sosyal Sorumluluk

Hayvanların, çevrenin ve doğanın temellerini destekliyoruz.